Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač u pekari (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Inter Opus d.o.o. za usluge

Opis posla

Lokacija rada: Ingolstadt, Njemačka.

Opis posla:
- prezentacija pekarskih proizvoda za prodajnim pultom
- prodaja pekarskih proizvoda
- pečenje unaprijed pripremjenih proizvoda
- priprema kave i toplih napitaka
- rad na trgovačkoj blagajni (narudžba, prodaja, razmjena informacija)
- naručivanje dnevno potrebnih proizvoda

Preduvjeti:
- EU državljanstvo
- dobro poznavanje njemačkog jezika – od B1 na više
- odgovornost i samostalnost u obavljanju radnih zadataka
- komunikativnost i ljubaznost prema klijentima i kolegama

Nudimo:
- plaća: 13,80 € bruto/sat plus 12 € neoporezivi dodatak po odrađenom radnom danu = 1.770-1.800 € mjesečno neto za poreznu klasu 1
- prema potrebi nudimo smještaj u Ingolstadt-u: 2-krevetna soba u zajedničkom smještaju – ca. 5-10 km od mjesta rada. Naknada od 395 € se obračunava na plaći.
- opcionalno moguć prijevoz na posao sa firminim kombijem – naknada od 7 € dnevno bude obračunata na plaći.

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).