Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Radnik na pakiranju i pripremi robe za zračni i brodski promet (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Inter Opus d.o.o. za usluge

Opis posla

Lokacija rada: Gedern, bliža okolica Frankfurta.

Potrebna 2 djelatnika.

Aktivnosti / Zadaci:
- pakiranje dijelova strojeva i priprema za transport
- priprema, postavljanje, sastavljanje i pakiranje robe u drvene boxeve
- posao u dnevnoj smjeni od 06:00/07:00 – 15:00/16:00 h

Preduvjeti:
- EU državljanstvo
- njemački ili engleski jezik za sporazumijevanje
- poznavanje rada sa drvetom (za pripremu boxeva)
- dobra fizička kondicija
- vozačka dozvola B kategorije i (opcionalno) auto

Nudimo:
- sigurno radno mjesto sa dugoročnom perspektivom i odličnim uvjetima rada
- ugovor o radu sa njemačkim poslodavcem na neodređeno vrijeme
- osiguran smještaj u okolici uz prijavu na adresu
- smještaj je u 2-krevetnim sobama, udaljen 20-30 km od posla
- naknada za smještaj se obračunava na plaći, ca. 450 € mjesečno
- mogućnost najma automobila za prijevoz od smještaja do posla - 150 € naknada se odbija na plaći plus gorivo točite sami

Plaća: 13,80 € bruto/sat + 20,00 € neoporezivi dodatak po radnom danu = ca. 1.920 – 1960 € neto/mjesec (porezna klasa 1)
prekovremeni 25%, nedjelje 50%, blagdani 100%

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).