Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj marketinga (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zabok

Rok prijave:

  • TRGOCENTAR društvo s ograničenom odgovornošću, trgovina na veliko i malo

Opis posla

- razvijanje i provedba dugoročne marketinške strategije
- osmišljavanje, razvoj i provedba marketinških aktivnosti i PR kampanja za djelatnosti maloprodaje, veleprodaje, proizvodnje i turizma
- upravljanje poslovima unapređenja prodaje, oglašavanja, odnosa s javnošću s ciljem jačanja imidža Trgocentra na tržištu
- razvijanje i jačanje prisutnosti Trgocentra na društvenim mrežama uz osmišljavanje i ažuriranje sadržaja na istima
- osmišljavanje kreativnih sadržaja za web i ažuriranje web stranice
- kreativno pisanje tekstova marketinških kampanja, oglasa za medije i PR priopćenja
- istraživanje tržišta i prilagođavanje kampanja ciljanim skupinama potrošača
- praćenje trendova na tržištu i na digitalnim platformama
- poznavanje propisa iz domene trgovine i zaštite potrošača
- uska suradnja s voditeljima poslovnica po pitanju dogovaranja i provođenja akcijskih prodaja i marketinških aktivnosti s dobavljačima
- izgradnja i održavanje odnosa s partnerima i medijima
- komunikacija s partnerima u domeni marketinga i izvođenja radova, te državnih institucija po pitanju: prikupljanja ponuda za potrebne radove i/ili usluge, pregovaranja oko uvjeta za sklapanje godišnjih ugovora, zakupa medijskog prostora, izrade promotivnih materijala, dizajna letaka, izrade oglasa i priopćenja za medije, izgleda i aktualnosti sadržaja zakupljenih pozicija plakta, banera i sl. na javnim površinama, provedbe nagradnih igara, uređivanja prodajnih prostora i sl., upravljanje budžetom sukladno godišnjem planu marketinga, mjerenje učinkovitosti provedenih marketinških aktivnosti i kampanja, podnošenje izvještaja o troškovima i rezultatima marketinških aktivnosti

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: VSS

Što nudimo:
- ugovor na određeno; povećan opseg posla
- rad na puno radno vrijeme
- 2 smjene
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: djelomično

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).