Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kozmetičar / Maser (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb (Sesvete)

Rok prijave:

  • RUKATIM d.o.o.

Opis posla

- rad s kozmetičkim uređajima i preparatima
- njega lica i tijela
- depilacija voskom, šećernom pastom, peel off
- manikura
- trajni lak, njega noktiju gelom
- pedikura
- medicinska masaža

Uvjeti:
- srednja stručna sprema - završena srednja škola odgovarajućega smjera
- osnovno poznavanje rada na računalu (Word, Internet)

Od kandidata se traži:
- ambicioznost, zdrava komunikacija, odgovornost i predanost poslu. Briga te savjetovanje klijenata o njezi kože

Što vam nudimo:
- stalan i pouzdan radni odnos
- ugodnu radnu klimu u profesionalnom okruženju
- atraktivna primanja - bonusi, slobodni dani
- stjecanje novih znanja i edukacije
- radna uniforma
- mjesto kozmetičara (m/ž) podrazumijeva higijenu osobnoga radnoga mjesta, a za ostali prostor i kompletno čišćenje zadužene su druge osobe

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).