Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tehničar za telekomunikacijske uređaje i mreže (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Pula

Rok prijave:

  • Tehnoline Telekom d.o.o.

Opis posla

- otvaranje novog korisnika u sustavima za autorizaciju korisnika
- konfiguracija i administracija CPE opreme korisnika
- rad na Voice govornoj platformi, aktivacija novih korisnika, otklanjanje poteškoća
- održavanje i implementacija nove Core i Access mrežne infrastrukture (bazne stanice i radio linkovi Istarska županija, core routeri u Datacentru...)
- održavanje i konfiguracija nadzornog sustava za automatsko praćenje stanja mreže i korisnika te konfiguracija parametara za alamiranje nadzornog centra kod - odstupanja parametara mrežne infrastrukture
- izrada uputa/skripti za brzo otklanjanje pogrešaka za osobe koje rade u korisničkoj službi
- administriranje sučelja za brzi pregled stanja korisnika, za korisničku službu
- održavanje kvalitetnih odnosa s klijentima
- svakodnevno praćenje i nadgledanja rada sustava, optimizacija i automatizacija procesa
- dijagnosticiranje i otklanjanje kvarova
- održavanje visoke razine sigurnosti sustava
- projektiranje, implementacija i održavanje infrastrukturnih rješenja u skladu s problemima i zahtjevima korisnika

Uvjeti:
- potrebne kvalifikacije kandidata: SSS/VŠS/VSS
- radno iskustvo: poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, nije uvjet
- visoka razina odgovornosti i inicijative
- samostalnost u obavljanju poslova
- timski rad i komunikativnost
- poželjno posjedovanje nekog od certifikata (Mikrotik CCNA i sl ili Cisco)
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)

Uz zamolbu potrebno je priložiti:
- životopis
- preslike potvrda/certifikata o usavršavanju i odslušanim edukacijama (ukoliko ih kandidat posjeduje)

Što nudimo:
- prilika za osobni i profesionalni rast i razvoj
- stimulativna primanja sukladno napredovanju
- zaposlenje na neodređeno vrijeme
- kontinuirano osobno učenje i usavršavanje

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).