Pošalji prijatelju

Arhitekt - Projektant (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Poljica-Brig

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • MONT-TRADE, UGRADNJA GIPS PLOČA

Opis posla

Društvo MONT TRADE uspješno posluje od 2004. godine. Iz male obiteljske tvrtke razvila se u vodeću tvrtku u Hrvatskoj za proizvodnju visokokvalitetnih mobilnih kuća.

Mobilna kuća MONT-TRADE je svojom konstrukcijom jedinstvena na tržištu i kao takvu ju je tržište i prepoznalo. Kontinuirano ulažemo u osiguravanje kvalitete naših proizvoda i usluga, prateći pri tome povratne informacije o zadovoljstvu korisnika. Svoj uspjeh temeljimo na trudu svojih zaposlenika, njihovoj stručnosti i profesionalnosti, stoga ulažemo u odabir i razvoj najboljih kadrova, a očekujemo odgovornost i predanost.

Radi širenja poslovanja i novih projekata tražimo osobe koje bi se pridružile našem timu sa svrhom obavljanja poslova u našem proizvodnom pogonu u Poljica-Brigu (Zadar).

Zapošljavamo kadrove različitih profila na sljedećem radnom mjestu:

Arhitekt - projektant mobilnih kuća (m/ž).

Opis posla:
- razrada projektne dokumentacije i tehničkih detalja
- izrade arhitektonskih vizualizacija
- izrada i prezentacija projekata
- izrada troškovnika
- koordinacija projekata arhitekture sa inženjerima-suradnicima
- out-of-the-box razmišljanje o projektiranju, razradi tehničkih detalja, planiranju i izvedbi

Potrebne kompetencije:
- poznavanje rada u AutoCad-u ili nekom drugom BIM softveru
- iskustvo sa softverima za izračun građevinske fizike i izrade arhitektonskih vizualizacija
- očekuje se odlično poznavanje uredskih softvera Excel i Word
- fleksibilnost i samoinicijativnost (saslušat ćemo svaku vašu ideju i očekujemo da ih imate napretek)
- visoka razina odgovornosti i profesionalnosti
- timski rad

Što nudimo?
- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok
- stimulativna primanja
- mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja
- topli obrok + kuhinja sa aparatom za tople napitke

Ostale informacije

Kategorije:

Arhitektura

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 979,30 EUR (7.378,50 kuna).