Pošalji prijatelju

Dostavljač (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

840 HRK - 840 HRK

Rok prijave:

  • BLW, OBRT ZA PRIJEVOZ I USLUGE, VL. SAŠA HOŠKO

Opis posla

Dostava hrane i ostalih potrepština skuterom (50ccm3 ) putem aplikacije za dostavu.

Broj izvršitelja: 4.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: NKV/KV/SSS
- vozački ispit: kategorija B

Što nudimo:
- poslodavac osigurava skuter, držač za mobitel, zaštitnu opremu, jaknu i torbu za dostavu
- rad u punom radnom vremenu, 40 sati tjedno, smjene su fleksibilne
- bruto plaća uvećana za dodatke sukladno Zakonu o radu
- tjedni odmor osiguran je prema Zakonu o radu
- ugovor na određeno
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: bez naknade
- bruto plaća: 840 €

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).