Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Konobar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Hvar

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • VITA DALMATA d.o.o.

Opis posla

Tražimo 3 konobara-šankera (m/ž) za sezonski rad (restoran-bar).

Mjesto rada Hvar, otok Hvar (smještaj osiguran).

Početak rada 01.05.2024 godine do 15.10.2024 godine.

Obvezno je radno iskustvo za traženo radno mjesto te poznavanje barem jednog stranog jezika.

Broj izvršitelja: 3.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: KV/SSS
- radno iskustvo: 1 godina

Što nudimo:
- ugovor na određeno; sezonski
- rad na puno radno vrijeme
- zajednički smještaj
- naknada za prijevoz: u cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).