Pošalji prijatelju

Voditelj servisa / Automehaničar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Donji Miholjac

Rok prijave:

  • BABIĆ SERVIS društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

Opis posla

Auto-servis Babić servis d.o.o. se bavi popravkom i održavanjem osobnih i gospodarskih vozila.

Opis posla:
- zaprimanje vozila u servis,
- skrb o korisniku usluga i vozilu tijekom procesa servisnih aktivnosti
- komunikacija sa dobavljačima i nabavka dijelova
- briga o organizaciji, čistoći i urednosti servisa
- isporuka vozila stranci

Uvjeti:
- poznavanje tehničkih karakteristika automobila
- komunikativnost i sklonost timskom radu
- odgovornost i stručnost u obavljanju zadataka
- poznavanje rada sa autodijagnostičkim uređajima

Poslodavac nudi:
- rad u mirnoj, posloženoj i stabilnoj firmi, sa isto takvim uvjetima rada i međuljudskim odnosima
- potpuno opremljen servis sa svim potrebnim alatima i uređajima
- rad u grijanim uvjetima, potpora i pomoć kolega
- mogućnost ulaganja u dodatne vještine i kvalifikacije (razna tehnička školovanja)
- mogućnost rasta plaće u skladu sa postignutim radnim rezultatima na godišnjoj razini (svake godine razgovor o plaći, te korekcija iste)

Osobni dolazak: Naselje Gorica 16, Donji Miholjac.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).