Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladištar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Novo Čiče

Rok prijave:

  • AGROTUROPOLJE za poljoprivrednu proizvodnju i trgovinu na veliko i malo d.o.o.

Opis posla

Tvoji zadaci uključuju:
- utovar, istovar i slaganje robe u skladištu
- prijem i otprema robe uz vođenje/ovjeravanje popratne dokumentacije
- podrška prodaji-ispravno skladištenje robe i sprečavanje oštećenja
- odgovornost za urednost i čistoću skladišnog prostora

Uvjeti:
- pozitivan stav i sklonost timskom radu
- fleksibilnost i komunikativnost
- spremnost za rad u dinamičnom okruženju
- poželjno radno iskustvo upravljanja viličarem, ali nije uvjet
- vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
- sigurno radno okruženje i redovita primanja
- zaposlenje na puno radno vrijeme
- radno vrijeme organizirano od ponedjeljka do subote u dvije smjene
- osiguranu uniformu i radnu obuću
- mentoriranje i okruženje koje potiče profesionalni i osobni razvoj
- mogućnost napredovanja

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).