Pošalji prijatelju

Referent za robno knjigovodstvo (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • S.G. PROMET društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu na veliko i malo

Opis posla

- administrativni poslovi vezani uz robno-materijalno knjigovodstvo
- izrada i provjera otpremnica, računa, povratnica, primki i odobrenja
- kontrola otpremnica, računa, kontrola salda/konti kupaca i dobavljača
- fakturiranje, provjera cijena, rabata, količina i dokumentacije koja je prilog fakturi
- kontrola stanja zaliha
- poznavanje knjigovodstvenih dokumenata
- izvršavanje ostalih zadataka u skladu s potrebama tima

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- najmanje 3 godine iskustva na sličnim poslovima, prednost će imati kandidati s iskustvom u veletrgovini
- potrebno je vrlo dobro poznavanje engleskog jezika, u govoru i pismu
- izvrsna informatička pismenost; MS Office, uz napredno poznavanje Excela
- dobre organizacijske, komunikacijske i analitičke sposobnosti
- preciznost, odgovornost, fleksibilnost, pouzdanost
- razina obrazovanja: SSS

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno; novootvoreni poslovi
- rad na puno radno vrijeme
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: u cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).