Pošalji prijatelju

Spremač / Spremačica

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Crikvenica

1000 HRK - 1000 HRK

Rok prijave:

  • ZARA NOVA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu

Opis posla

Rad u servisu za čišćenje turističkih apartmana u Crikvenici i okolici tijekom turističke sezone 2024. godine.

Broj izvršitelja: 2.

Uvjeti:
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima i vozačka dozvola "B" kategorije
- razina obrazovanja: NKV/KV/SSS

Što nudimo:
- osigurano službeno vozilo i sredstva za rad.
- neto plaća 1000 €
- početak rada 01.06.2024. godine
- ugovor na određeno; sezonski
- rad na puno radno vrijeme
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: u cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).