Pošalji prijatelju

Drvoprerađivački radnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Gornja Gračenica

840 HRK - 840 HRK

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Stolarska radionica Pavlinic

Opis posla

Rad na strojevima za preradu drveta, u proizvodnji paleta, koji obuhvaćaju pomoćne poslove na pilani, izvlačenje elemenata i slaganje na paletu, zakivanje paleta sa pneumatskim pištoljima, štucanje elemenata manjih dimenzija.

Broj izvršitelja: 3.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: NKV/KV

Što nudimo:
- ugovor na određeno
- rad na puno radno vrijeme
- smjena - prijepodne
- zajednički smještaj
- naknada za prijevoz: bez naknade
- bruto plaća: 840 €

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).