Pošalji prijatelju

Recepcionar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Karlovac

Rok prijave:

  • STAR TURIST d.o.o.

Opis posla

- srdačan prijem, prijava i odjava gostiju hotela
- upravljanje upitima i zahtjevima gostiju s pažnjom
- učinkovita verbalna i neverbalna komunikacija s gostima
- upravljanje telefonskim pozivima i e-poštom
- upravljanje rezervacijama gostiju i dodjelom soba
- koordinacija s drugim odjelima hotela
- točno rukovanje fakturiranjem i procesima plaćanja
- profesionalno rješavanje pritužbi gostiju
- obuka novih djelatnika o postupcima i standardima
- dodatna prodaja i promocija hotelskih usluga

Za rad u hotelu Florian&Godler 4* u Karlovcu, u odjelu recepcije tražimo odgovorne i pouzdane osobe sa znanjem engleskog jezika (poželjno i njemački).

Uvjeti
- aktivno znanje engleskog jezika, poželjno i njemački
- visoki standard osobne prezentacije
- izvrsne verbalne i pisane komunikacijske vještine
- vještine pružanja usluge korisnicima, strpljenje i takt
- sposobnost učinkovite organizacije, osobito u stresnim situacijama
- IT vještine
- sposobnost rada sa standardnom uredskom opremom.
- rad u smjenama

Nudimo:
- ugodni radni uvjeti
- stalni radni odnos nakon probnog rada

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).