Pošalji prijatelju

Administrativni tajnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Čakovec

Rok prijave:

  • Austria Bio Garantie d.o.o

Opis posla

Tajnik/tajnica obavlja svakodnevne administrativne poslove i pruža administrativnu podršku svim odjelima društva u koordinaciji i prema uputama i smjernicama neposredno odgovorne osobe, po potrebi i ostalih zaposlenika.

Vodi dnevnu korespondenciju, obavlja prijem i protokolarno postupanje sa strankama, kolegama i trećim osobama.

Svakodnevni zadaci najviše se odnose na unos podataka u interne baze podataka.

Otvara i kreira datoteke, priprema kontrolore za rad, generira izvješća, postupa po ugovorima, obavlja poslove vezane uz slanje certifikata, naloga, ažuriranje baze podataka i datoteka.

Obavezno je korištenje računala i naprednih računalnih programa, potrebno je naprednije poznavanje rada na računalu, točnost i preciznost u radu jer će ovo radno mjesto biti najviše usmjereno na unos podataka u eksterne i interne baze podataka.

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: SSS/VŠS
- strani jezici: engleski jezik
- vozački ispit: kategorija B
- radno iskustvo: 1 godina

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno; novootvoreni poslovi
- rad na puno radno vrijeme
- smjena - prijepodne
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: u cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).