Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Socijalni pedagog (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Cista Velika

Rok prijave:

  • Dom za odrasle osobe ovisnike o alkoholu, drogama ili drugim opojnim sredstvima ZAJEDNICA SUSRET

Opis posla

- pružanje stručne pomoći korisniku pri uključivanju u program
- obavljanje individualnih i grupnih terapijskih rada sa korisnicima
- suradnja sa obiteljskim liječnicima ovisnika kao i sa liječnicima specijalistima
- sudjelovanje u izradi stručnih planova i programa rada
- izrada i podnošenje izvješća o terapijskom stanju korisnika i administrativnih poslova vezanih uz korisnike
- obavljanje i svih ostalih poslova opisanih u Sistematizaciji radnih mjesta

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: VŠS/VSS

Što nudimo:
- ugovor na određeno; povećan opseg posla
- rad na puno radno vrijeme
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: u cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).