Pošalji prijatelju

Alatničar / Mehaničar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Labin

Rok prijave:

  • BIBETECH LABIN društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge

Opis posla

- pomoć pri montaži i demontaži kalupa za brizganje plastike
- održavanje i servisiranje kalupa u radionici, povezivanje hlađenja i struje na kalup brizgalice
- obavljanje procesa proizvodnje prema uputstvima nadređenih
- priprema materijala i sirovina za proizvodni proces brizganja plastike
- drugi poslovi po nalogu i potrebama proizvodnje i/ili nadređenih

Uvjeti:
- tražimo preciznost, odgovornost i sistematiziranost u radu i sklonost timskom radu
- poželjno iskustvo, ali nije preduvjet

Što nudimo:
- nudimo sigurne i organizirane uvjete rada prema svjetskim standardima
- rad u tri smjene (5 dana ujutro, 5 dana noćna i 5 dana popodne)
- redovita primanja (satnica noćnog rada uvećana za 90%) i stimulativna primanja
- ugovor na određeno s mogućnošću produženja ili stalnog zaposlenja
- djelomična naknada za prijevoz

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).