Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač u domaćem i međunarodnom prijevozu (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Cerje Nebojse

Rok prijave:

  • "TRANSPORTI - LONČAR" PRIJEVOZ TERETA CESTOM, DARKO LONČAR

Opis posla

- domaći i međunarodni prijevoz robe zemljama EU (rad na relacijama iz Republike Hrvatske prema Austriji, Mađarskoj, Slovačkoj, Češkoj, Njemačkoj, Sloveniji, Poljskoj i obrnuto)
- rad na poluprikolici (cerada) ili pokretni pod.

Uvjeti:
- potrebna je završena srednja škola (bilo kojeg zvanja)
- pored propisanih vozačkih kategorija (C+E), potrebno je da kandidati/kandidatkinje posjeduju KOD 95 i digitalnu karticu vozača

Kamioni se parkiraju u Cerju Nebojse ili Varaždinu i ne ostavljaju se van Republike Hrvatske.

Vikend pauza se radi u Republici Hrvatskoj i vozač/vozačica je doma.

Postoji mogućnost ishođenja radne dozvole za strane radnike/radnice.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).