Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Učitelj engleskog jezika (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Dugopolje

Rok prijave:

  • OSNOVNA ŠKOLA GORNJA POLJICA

Opis posla

Uvjeti:
Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN87/08,86/09, 92/10,105/10,90/11,5/12,16/12, 86/12,126/12, 94/13,152/14, 07/17 i 68/18).

Uz prijavu na natječaj dostaviti: životopis, te preslike:
- dokaza o stručnoj spremi
- domovnice
- uvjerenja da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne stariji od 6 mj.)
- dokaz o prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima
- elektroničkog zapisa (Potvrdu) o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

Kandidat/tkinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan/a je u prijavi za natječaj pozvati se na taj zakon i priložiti dokaz o pravu na koje se poziva te ima prednost u odnosu na ostale kandidate/inje samo pod jednakim uvjetima.

Sukladno odredbi članka 103. stavka 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17), u nastavku je poveznica za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju:

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola. Natječaj je otvoren od 15. listopada 2019. do 24. listopada 2019. godine, a objavljen je na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama škole. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Ukoliko se prijavi veći broj kandidata provesti će se testiranje prema Pravilniku o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u OŠ Gornja Poljica.

Pisane prijave sa potrebnom dokumentacijom dostaviti na adresu škole:
OŠ Gornja Poljica, Srijane, Srijane 120, 21204 Dugopolje, sa naznakom: „za natječaj - ne otvarati“

O rezultatima natječaja i načinu testiranja kandidati će biti obaviješteni naknadno.

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).