Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tehnički suradnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • INSTITUT ZA FIZIKU

Opis posla

Na temelju odluke ravnatelja Institut za fiziku, Zagreb, Bijenička cesta 46, raspisuje:

Natječaj za radna mjesta prema tekstu natječaja kako slijedi:

Izbor jednog izvršitelja na radno mjesto: tehnički suradnik - radno mjesto III. vrste, (ž/m, 1 izvršitelj) na neodređeno vrijeme na puno radno vrijeme uz probni rad u trajanju od 2 mjeseca.

Obvezni uvjeti:
- SSS (informatički tehničar ili drugo srodno zanimanje)

Prednosti:
- iskustvo administriranja Unix/Linux operativnih sustava
- dobro poznavanje mrežnih i sigurnosnih protokola,
- poznavanje barem jednog od važnijih programskih jezika i alata (C, C++, skripta: Perl, Python, PHP, JavaScript…)
- aktivno poznavanje engleskog jezika
- sklonost timskom radu

Opis poslova: izrađuje i razvija mrežnu infrastrukturu i stranice Instituta te na te stranice postavlja sadržaj, postavlja, nadzire i održava sustav za internu razmjenu dokumenata na Institutu (intranet), sudjeluje u održavanju računalne infrastrukture Instituta, pružanju pomoći i podrške te savjetovanju zaposlenika o uporabi računalne opreme i softvera, obavlja ostale poslove po nalogu nadređenih

Posebne pogodnosti:
- mogućnosti dodatnog stalnog obrazovanja (tečajevi, usavršavanja)
- prilike za osobni razvoj i unaprjeđenje različitih vještina i sposobnosti
- prilike da radite i budete dio institutskih projekata

Uz prijavu za natječaj potrebno je priložiti: životopis u kojem se ukazuje na prednost i iskustvo kandidata, dokaz o stručnoj spremi, školovanju i edukaciji, preporuke, kontakt podatke barem jednog prijašnjeg poslodavca ili mentora od kojeg se može zatražiti preporuka, ako je primjenjivo, te ostale dokumente kojima se dokazuje ispunjavanje uvjeta iz natječaja i ukazuje na prednosti kandidata.

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je pozvati se na to pravo u prijavi na natječaj te dostaviti potrebnu dokumentaciju prema Zakonu o braniteljima i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Plaća se utvrđuje prema Uredbi o nazivima radnih mjesta i koeficijentima složenosti poslova u javnim službama.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju. Nepravodobne i neuredne prijave neće se razmatrati niti će podnositelji neurednih prijava biti pozivani na dopunu prijave.

Osobe koje podnesu nepravodobne i neuredne prijave ili ne ispunjavaju obvezne uvjete iz natječaja, ne smatraju se kandidatima prijavljenim na natječaj.

Kandidati koji zadovolje uvjete natječaja mogu biti testirani.

Prijave na natječaj podnose se u elektronskom obliku, u roku od 14 dana od njegove objave u Narodnim novinama.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).