Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Administrator za unos i obradu podataka / radnik u call centaru (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Solin

Rok prijave:

  • Hüsges GMBH glavna podružnica Split

Opis posla

Opis posla:
- obrada ulaznih podataka
- obavljanje tekućih administrativnih poslova
- izrada i slanje izvještaja digitalnim putem
- komunikacija s klijentima putem emaila ili telefona
- callcenter

Uvjeti:
- izvorni njemački jezika (min. C1) u govoru i pismu
- timski rad, sistematičnost i točnost u obavljanju radnih zadataka
- MS Office/WIN 10
- informatička pismenost (poznavanje osnova informatike)

Životopisi i molbe kandidata koji ne budu odgovarali ovdje navedenim uvjetima neće biti razmatrani.
Svim kandidatima koji ne budu kontaktirani u roku od 10 dana od zatvaranja natječaja zahvaljujemo na njihovoj prijavi. Dodatna pismena obavijest neće biti slana.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).