Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Nutricionist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • International Health Company d.o.o.

International Health co je prepoznatljiv po jedinstvenom nutricionističkom programu za mršavljenje Noninvasive liposuction™.

Ova inovativna metoda mršavljenja prisutna je u zemljama EU i regiona, potječe iz Njemačke i zadovoljava standarde EFSA-e.

Opis posla

Natječaj za poziciju:

Nutricionist (m/ž).

Osnovni zadatak nutricioniste je pružanje stručne konzultativno-edukativne usluge kao i usluge osobne nutricionističke skrbi putem jedinstvenih protokola za mršavljenje kojima na inovativan i motivirajući način sveobuhvatno prilazimo svojim klijentima.

Opis posla:
- skrb o klijentima i vođenje kroz program mršavljenja
- savjetovanje klijenta o zdravoj prehrani
- savjetovanje i briga o klijentima tijekom prodajnog procesa
- održavanje kontakata s postojećim klijentima
- razvijanje odnosa s novim klijentima u smislu unaprijeđenja prodaje
- ostvarivanje definiranih ciljeva prodaje
- skrb o centru
- ljubazno i profesionalno usluživanje, savjetovanje i pružanje pomoći klijentima

Odgovornosti nutricionista:
- posebna nutricionistička forenzika
- antropometrijska mjerenja
- nutricionistička anamneza
- dijetoterapija
- osobno nutricionističko savjetovanje

Uvjeti

- završen preddiplomski i/ili diplomski sveučilišni studij nutricionizma ili srodno

Vještine i osobine koje bi trebao imati nutricionist:
- napredna znanja iz oblasti nutricionizma i prehrane
- spremnost za učenje i prihvaćanje suvremenih prehrambenih smjernica
- komunikativnosti i ljubaznost
- emocionalna stabilnost i strpljivost
- vještina usmenog i pismenog izražavanja
- iskustvo je poželjno, ali nije nužno

Ako ste osoba spremna na timski rad, posjedujete otvorenost i razumijevanje prema klijentima, strpljivi ste saslušati i razumijete probleme naših klijenata, stručni ste da im pomognete u postizanju cilja uz pomoć našeg programa za mršavljenje, onda je ovo Vaša prilika za uspješnu karijeru.

Svoje prijave možete slati putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- dinamično okruženje
- stabilna i stimulativna primanja
- edukacija
- dodatno usavršavanje
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 1013,85 EUR (7.638,82 kuna).