Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Junior sistem administrator (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • DABAR INFORMATIKA, d.o.o. za informatički inženjering

Opis posla

Opis posla:
- održavanje i rad s bazama podataka (MS SQL, MySQL, PostgreSql)
- administracija klijentskih računala (Windows)
- administracija mrežne opreme (DNS, DHCP, VPN, Firewall, WiFi)
- administracija poslužitelja (LINUX)
- kontrola sigurnosti sustava (ISMS27001)
- komunikacija sa dobavljačima robe i usluga
- kontinuirano praćenje razvoja tehnologije, te unaprijeđenje sustava

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rad od 3 mjeseca
- prilika za osobni i profesionalni rast i razvoj
- kontinuirano osobno učenje i usavršavanje
- primanja sukladna napretku

Uvjeti:
- VŠS
- visoka razina odgovornosti i inicijative
- samostalnost u obavljanju poslova
- timski rad i komunikativnost
- 6 mjeseci radnog iskustva
- Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).