Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj odjela mobilne infrastrukture (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • UNIS Telecom d.o.o.

Opis posla

Traži se:

Voditelj odjela mobilne infrastrukture (m/ž).

Mjesto rada: Zagreb i odlazak na lokaciju radova.

Uvjeti:
- završen fakultet građevinskog ili elektrotehničkog smjera
- potrebno iskustvo: 4 godine na poslovima vođenja istih ili sličnih projekata
- poznavanje terminologije, materijala i opreme iz područija mobilne infrastrukture
- položen vozački ispit B kategorije
- poznavanje naprednog rada na računalu

Prednosti:
- iskustvo rada na visini
- iskustvo u izradi građevinskih knjiga
- izrada SAR dokumentacije
- izrada ponudbenih toškovnika
- komunikacijske vještine i vještine vođenja i upravljanja

Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme.

Obvezan probni rad u trajanju od tri mjeseca.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).