Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Prodajni savjetnik za male i srednje korisnike (m/ž)

Zagreb i okolica

Application deadline:

  • Selectio Kadrovi d.o.o.

Naš klijent, VIPnet d.o.o. lider u inovacijama na telekom tržištu u Hrvatskoj; prvi je operater koji je kompletnu 5-play uslugu, koja uključuje Vip TV, mobilnu i fiksnu telefoniju te mobilni i fiksni Internet, učinio dostupnom u svim krajevima Hrvatske na jednom računu.

Zajedno sa svojim timom predanih zaposlenika, tijekom proteklih 15 godina, Vipnet se kontinuirano poboljšavao i prilagođavao potrebama kupaca i zahtjevima tržišta s ponudom telekomunikacijskih usluga visoke kvalitete dostupne svima.

Trenutno za našeg klijenta tražimo više izvršitelja za radno mjesto:

Prodajni savjetnik za male i srednje korisnike  (m/ž)

lokacija:

Opis posla:

  • Kontinuirano postizanje sve većeg tržišnog udjela u segmentu malih i srednjih poslovnih korisnika sa cijelim rasponom Vipnetovih proizvoda i usluga
  • Iniciranje i organizacija sastanaka, te pregovori sa poslovnim korisnicima
  • Zadržavanje postojeće baze poslovnih korisnika
  • Uspješno odgovaranje na upite i pritužbe korisnika
  • Nadzor i osiguravanje uspješne naplate usluga
  • Izvještavanje voditelja o aktivnostima i rezultatima
  • Kontinuirano unapređivanje radnih procesa i procedura
  • Koordinacija i suradnja sa drugim odjelima u Vipnetu
  • Osoba direktno odgovara Voditelju prodaje malim i srednjim kompanijama

Od osobe na ovoj poziciji očekujemo:

  • Završena viša škola (VŠS)
  • Minimalno 4 godine radnog iskustva u direktnom radu s korisnicima
  • Napredno poznavanje telekomunikacijskih tehnologija je prednost
  • Aktivno korištenje MS Office paketa i Interneta
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Izvrsne prodajne i prezentacijske vještine, vještine pregovaranja, te vještine vođenja ključnih korisnika
  • Fleksibilnost, inicijativnost, timski rad, osobna odgovornost, izvrsne komunikacijske sposobnosti te želja za usvajanjem novih znanja i prilagodbe novim tehnologijama

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji  molimo vas da se prijavite najkasnije do 29.07.2014. putem linka za prijavu.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).