Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Financijski manager - specijalist za salda-konti kupaca/dobavljača (m/ž)

Pula

Application deadline:

  • Uniline d.o.o.

Ako ste motivirana i dinamična osoba koja želi postati dio našeg tima nudimo Vam mogućnost zapošljavanja na slijedećim radnim mjestima:

PHP programer (m/ž)

Uniline d.o.o. je jedno od vodećih turističkih kompanija u Hrvatskoj, sa sjedištem u Puli i poslovnicama diljem Hrvatske. Naš tim proširujemo novim članovima. Ako ste motivirana i dinamična osoba koja želi postati dio našeg tima nudimo Vam mogućnost zapošljavanja na slijedećim radnim mjestima.

Opis poslova:
vođenje salda-konti domaćih i inozemnih kupaca/dobavljača, te CRM-briga o poslovnim partnerima
priprema i obrada naplate/plaćanja prema kupcima/dobavljačima
knjiženje kunskih i deviznih izvoda
godišnji obračun tečajnih razlika/kursiranje i kontrola tekućih TR
obračun kamata
kontinuirana komunikacija sa financijskim službama partnera, usklađenje salda sa partnerima (IOSi)
ugovaranje, izrada i knjiženje kompenzacija (međusobnih i višestrukih) i cesija
knjiženje domaćih i inozemnih ulaznih računa / fakturiranje i kontrola ispravnosti faktura-porezna kontrola
revizija postojećih procedura/tehnoligija rada i osmišljavanje optimalnijih
koordinacija i implementacija novih procedura/tehnologija rada, u cilju povećanja autmatizacije i optimizacije poslovnih procesa, te u cilju modernizacije financijskog poslovanja u skladu sa trendovima
operativna komunikacija sa bankama i ostalim financijskim institucijama
financijski management : oročavanje i plasiranje financijskih sredstava
financijsko izvještavanje, izrada i praćenje cash-flowa i sl.

Uvjeti:
najmanje pet godina iskustva na navedenim poslovima, sa posebnim naglaskom na vođenje deviznih salda-konti dobavljača
obavezno poznavanje osnovnih knjigovodstevnih propisa i načela
samostalnost i odgovornost u obavljanju zadanih poslova, sa naglaskom na izražene organizacijske sposobnosti, samoinicijativnost i usmjerenost na rješenja
proaktivnost u osmišljavanju, predlaganju i uvođenju novih tehnologija rada, u cilju automatizacije i optimizacije poslovnih procesa
managerski pristup i usmjerenost na prilagođavanje knjigovodstveno-računovodstvenih načela businessu
rad po načelu dnevne ažurnosti i točnost u izvršavanju poslovnih zadataka
napredno poznavanje rada na računalu (knjigovodstveni programi, Office paket)
prednost osobama koje su otvorene i komunikativne, te koje uz navedene uvjete imaju radno iskustvo u koordiniranju tima i uvođenju i postavljanju novih programskih rješenja

Mjesto rada:
Pula

Ukoliko ste zainteresirani pridružiti se našem timu, molimo da Vaše ponude sa životopisima
dostavite najkasnije do 14. 08. 2015. godine putem
linka za prijavu

Kontaktirati ćemo samo one kandidate koji uđu u uži krug, a ostale prispjele životopise čuvati za buduće potrebe.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).