Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Mlađi terenski inženjer - penjač (m/ž)

Osijek

Application deadline:

  • Adecco Hrvatska d.o.o.
Adecco je vodeća multinacionalna kompanija koja s više od 33.000 zaposlenih i mrežom od 5.000 poslovnica u 60 zemalja nudi širok raspon usluga u području ljudskih potencijala. Naše usluge svakodnevno koristi preko 100.000 klijenata.

Za našeg klijenta, jednog od najboljih poslodavaca u Hrvatskoj i jednu od vodećih kompanija u području telekomunikacijske tehnologije, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji u Osijeku:

Mlađi terenski inženjer - penjač (m/ž) - Osijek

Opis posla:

  • Integracija elemenata radio pristupne mreže, baznih stanica i napajačkih sustava
  • Osiguravanje visoke učinkovitosti i kvalitete rada radio pristupne mreže prema zadanim standardima
  • Održavanje radijske pristupne mreže, transmisijske opreme na baznim stanicama i opreme vezane za električno napajanje
  • Modifikacija kapaciteta elemenata pristupne radio mreže u skladu s potrebama prometa
  • Otkrivanje i uklanjanje smetnji/greški u radu baznih stanica te praćenje njihovog rada
  • Izvještavanje i vođenje dnevnika održavanja

Uvjeti:

  • Penjačko iskustvo i/ili alpinistički tečaj poželjni, ali nije uvjet
  • Iskustvo u sličnom poslu je poželjno
  • Tehnička naobrazba

Nudimo:

  • Edukaciju prije početka rada
  • Terenski posao u regiji oko Osijeka
  • Motivirajuću plaću
  • Ugodnu radnu okolinu
  • Rad u timu

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom jeziku s naznakom za navedeno radno mjesto putem LINKA ZA PRIJAVU najkasnije do 29.11.2017.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/03-04/07 od 05.6.2003.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).