Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Komercijalist - voditelj ključnih kupaca za domaće i inozemno tržište (m/ž)

Sveta Nedelja

Application deadline:

  • PRINT GRUPA d.o.o.

Print Grupa d.o.o. je već 20 godina prisutna na tržištu Republike Hrvatske kao lider digitalnog tiska.

Bavimo se digitalnim i offset tiskom, velikih i malih formata. Locirani smo u Svetoj Nedelji sa proizvodnim prostorom površine 3000 m2 i dnevnim kapacitetom proizvodnje od 12.000 m2 gotovih proizvoda.

Jednostavnost, produktivnost i fleksibilnost vrijednosti su prepoznate od strane naših klijenata, kako u Hrvatskoj tako i na prostoru cijele regije, gdje kao multinacionalna kompanija ostvarujemo izvanredne rezultate poslovanja.

Posebnu pozornost posvećujemo razvoju novih tehnologija, poslovanju sukladno EU normama i ISO standardima, društveno odgovornom poslovanju prema zajednici i okolištu, te brizi o našoj najjačoj karici, našim zaposlenicima.

Zbog širenja tržišta i povećanja obujma posla tražimo:

Tražimo više izvršitelja.

Od vas očekujemo:

  • Najmanje 2 godine iskustva na istom ili sličnom radnom mjestu
  • SSS/VŠS/VSS
  • Obavezno aktivno znanje stranog jezika (njemački / engleski)
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozači)
  • Izražene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Fleksibilnost i organiziranost

Opis posla:

  • Dinamičan posao u uspješnom kolektivu
  • Rad sa kupcima na domaćem i EU tržištu
  • Komercijalno vođenje kupaca, koordinacija i nadziranje prodaje
  • Odgovornost za postizanje zadanih prodajnih ciljeva

Nudimo:

  • Stimulativna primanja i mogućnost napredovanja

Ukoliko ste motivirani, pouzdani i volite raditi u dinamičnom okruženju, pridružite se našem uspješnom timu.

Vaše životopise šaljite
putem linka za prijavu.

Neka Print Grupa bude vaš 1. izbor!

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).