Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Agent u korisničkoj podršci (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • eKupi d.o.o.

Vodeća smo regionalna Internet trgovina sa širinom i kvalitetom ponude koja će zadovoljiti svakoga te uslugom koja pruža vrhunsko iskustvo kupnje i sigurnosti našim kupcima. Naša je misija pružiti jednostavno i sigurno rješenje za online kupnju uz vrhunsku razinu usluge s fokusom na zadovoljstvu korisnika.

Ako ti prethodno navedeno zvuči privlačno, kao i rad u dinamičnom i zahtjevnom poslovnom okruženju, nudimo ti priliku da se prijaviš na poziciju

[Zagreb]

Zaduženja i odgovornosti

  • Komuniciranje s korisnicima kroz različite kanale (e-mail, telefon, chat)
  • Odgovaranje na korisničke upite i zahtjeve na prijateljski i ljubazan način
  • Omogućavanje korisniku točnih, profesionalnih i na vrijeme ponuđenih informacija i rješenja
  • Rješavanje korisničkih poteškoća
  • Izgradnja bliskog odnosa s korisnicima
  • Upotreba povratne informacije od strane korisnika i komunikacija s drugim odjelima s namjerom poboljšanja usluge

Ti si osoba koja

  • Ima min. SSS
  • Komunikativna i voli dinamičan posao
  • Izvrsno poznaje rad na računalu
  • Brzo se prilagođava novim situacijama
  • Shvaća važnost zadovoljstva korisnika
  • Ima izvrsne vještine usmenog i pisanog izražavanja i komunikacije
  • Strpljiva i pozitivna s prijateljskim stavom koja se može nositi sa zahtjevima korisnika na miran način
  • I naravno, timski igrač

Na ovaj oglas se možete PRIJAVITI do 18.12.2018.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).