Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Business Development Manager (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Adecco Hrvatska d.o.o.
Za potrebe našeg klijenta, uspješnu putničku agenciju STA putovanja, tražimo odgovornu i motiviranu osobu za rad na poziciji:

OPIS POSLA:

  • Praćenje trendova u turizmu
  • Osmišljavanje strategija za unapređenje prodaje
  • Rad na razvoju obujma usluga i ponude
  • Osmišljavanje novih turističkih proizvoda
  • Suradnja s lokalnom turističkom zajednicom
  • Održavanje odnosa s postojećim poslovnim partnerima te traženje novih partnera i klijenata
  • Informiranje klijenata o uslugama
  • Izvještavanje

UVJETI:

  • Minimalno 1 godina iskustva u turističkom sektoru
  • Iskustvo u B2B/B2C prednost
  • Iskustvo u prodaji je prednost
  • Poznavanje rada na računalu – MS Office
  • Izražene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Proaktivna osoba, usmjerena na rezultate
  • Znanje jednog stranog jezika u govoru i pismu
  • Sklonost timskom radu
  • Strast za putovanjima

ŠTO NUDIMO:

  • Radno vrijeme: ponedjeljak – petak, jutarnja smjena
  • Rad u mladom i ambicioznom timu
  • Edukacija u Hrvatskoj i EU (Slovenija)
  • Fiksna plaća sukladna iskustvu
  • Stalni radni odnos

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom jeziku s naznakom za navedeno radno mjesto najkasnije do 05.04.2019. putem linka za prijavu.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/03-04/07 od 05.6.2003.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).