Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Skladištar / dostavljač (m/ž)

Ivanec Bistranski

Application deadline:

  • FRAKTURA društvo s ograničenom odgovornošću za izdavačko grafičku djelatnost

Fraktura d.o.o. izdavačka je kuća koja već više od petnaest godina postavlja nove standarde i pomiče granice u nakladničkom svijetu. To su prepoznali naši čitatelji, autori, brojni partneri, te stručni žiriji, pa smo tako 2015. godine na Londonskom sajmu knjiga proglašeni najboljom nakladničkom kućom na svijetu.

Svake godine objavljujemo sedamdesetak novih beletrističkih i publicističkih naslova. Organiziramo Festival svjetske književnosti i brojne promocije. Knjige i čitanje su naša strast i smatramo kako one imaju središnje mjesto u svačijem životu. Naš tim čini 17 djelatnika, a poslovanje temeljimo i na suradnji sa širokom mrežom vanjskih suradnika.

Job description

Tražimo motiviranog suradnika/suradnicu za rad u skladištu knjiga te za dostavu kombi-vozilom.

Opis posla:
- izvršavanje svih poslova prilikom utovara i istovara u skladištu, preuzimanja i izdavanja robe
- utvrđivanje i obavještavanje nadređenih o zaprimljenim pošiljkama i ispravnosti robe
- smještaj robe unutar skladišta na odgovarajuća mjesta
- pripremanje robe za otpremu, pakiranje, etiketiranje, adresiranje
- sudjelovanje u inventuri, redovitim i djelomičnim provjerama zaliha
- dostava robe kombi-vozilom, osiguravanje potvrde prijema predanih pošiljki
- primjena i poštivanje svih procedura i radnih uputa vezanih uz skladišno poslovanje
- održavanje reda i čistoće u skladištu i krugu skladišta
- obavljanje drugih poslova i zadataka po posebnim nalozima i zaduženjima

Mjesto rada je Ivanec Bistranski kod Zaprešića.

Requirements

Potrebne kvalifikacije:
- stručna sprema: SSS
- vozačka dozvola: B kategorija
- poznavanje rada na računalu (MS Office)

Ostali uvjeti i prednosti:
- odgovornost i preciznost
- organiziranost i samostalnost pri obavljanju skladišnih poslova
- spremnost na timski rad
- poznavanje rada sa skladišnom mehanizacijom
- fizička sposobnost za rad u skladištu
- motiviranost za rad s knjigama

Ukoliko se želite pridružiti našem timu, molimo Vas da dostavite Vaše molbe i životopise putem linka za prijavu.

Professional qualification:

High school

Driving category:

B

Skills:

Word, Excel, Outlook, Internet

What we offer

- rad na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci
- rad u timu i samostalno u dinamičnom okruženju
- redovita primanja
- prilika za stjecanje radnog iskustva i novih vještina

Job type:

Permanent

Salary:

From 4000 to 5000 hrk

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).