Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Voditelj pogona (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Application deadline:

  • prostoria d.o.o.

ti si majstor organizacije?
zauzmi svoje mjesto.

voditelj pogona
(m/ž), Sv. Križ Začretje

opis posla

  • organizacija i kontrola proizvodnog procesa
  • odgovornost za izvršenje planova proizvodnje i planova kvalitete
  • definiranje prioritetnih poslova, kontrola izvršenja naloga, usklađivanje radnih zadataka unutar i između pogona
  • sudjelovanju u procesu planiranja proizvodnje
  • upravljanje ljudskim resursima nadležnog pogona
  • uvođenje i obučavanje novih radnika u proizvodne procese
  • odgovornost za upravljanje materijalnim resursima pogona
  • praćenje radne uspješnosti radnika pogona
  • priprema i slanje dnevnog, tjednog i mjesečnog izvještaja

uvjeti

  • stručna sprema: SSS, VŠS, VSS ili više obrazovanje tehničke, strojarske ili ekonomske struke
  • obavezno iskustvo rada od 3 godine na istim ili sličnim pozicijama (prednost će imati kandidati s iskustvom rada u proizvodnji slične veličine poduzeća)
  • znanje engleskog jezika
  • poznavanje MS Office paketa

poželjne kvalifikacije

  • razvijena snažna radna etika i pozitivan stav prema poslu i timu s kojim će surađivati
  • izgrađene radne navike, emocionalna inteligencija, visoka odgovornost i prioritizacija radnih obaveza

vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:

  • plaćen ili organiziran prijevoz
  • prigodne i godišnje nagrade
  • kod nas nema norme, ali je brzina i efikasnost bitna
  • dodaci i nagrade za inovacije, prijedloge za poboljšanja proizvodnog procesa
  • vanjska školovanja i edukacije
  • rad u urednom, ugodnom, novom pogonu
  • mlad i dinamičan tim

s radom smo započeli 2011. vođeni vizijom proizvodnje visokokvalitetnog namještaja inovativnog dizajna. Ta nas ideja vodi i danas kada u našem pogonu u Sv. Križu Začretje, te nizu showrooma zapošljavamo preko 210 ljudi, a namještaj prodajemo na pet kontinenata i u 60 zemalja svijeta. Naši su proizvodi pronašli svoje mjesto u ekskluzivnim interijerima javnih i privatnih prostora rezultirajući kontinuiranim rastom te velikom potrebom za talentiranim, ambicioznim i vrijednim zaposlenicima.

odaberite prostoriju
prijavite se putem linka za prijavu

pustodol začretski 19 G
49 223 sv. križ začretje
hrvatska
T: +385 49 200 555
www.prostoria.hr

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).