Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Administrator ureda delegacije vlade Katalonije na Balkanu (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Delegació de la Generalitat de Catalunya als Balcans

Radno mjesto: Administrator/ica ureda delegacije na Balkanu s godišnjom bruto plaćom od 28.147,28 €
Poslodavac: Delegacija Vlade Katalonije na Balkanu
Mjesto rada: Zagreb
Radna jedinica: Delegacija Vlade Katalonije na Balkanu (Zagreb)

Opis posla:

  • Dočekivanje i praćenje posjeta Delegaciji u Zagrebu
  • Telefonska komunikacija
  • Administrativni poslovi (agenda delegata, organizacija dokumentacije, administrativni alati, arhiva)
  • Upravljanje financijama (računovodstvo, ugovaranje, izvršenje proračuna)
  • Upravljanje dobavljačima
  • Sastavljanje korespondencija i vođenje zapisnika na sastancima
  • Ostale funkcija podrške koje mu/joj se mogu povjeriti

Vrsta zaposlenja: Ugovor o radu na određeno vrijeme u trajanju od 1 godine u skladu s hrvatskim propisima.

Uvjeti:

  • Srednja škola ili sveučilišno obrazovanje (uključujući visoke poslovne škole za poslovne tajnike/ce ili poslovnu administraciju)
  • Iskustvo od najmanje 3 godine u području rada u administraciji
  • Iskustvo rada u upravi
  • Izvrsno znanje hrvatskog jezika u govoru i pismu te vladanje katalonskim ili španjolskim te engleskim jezikom
  • Rad na računalu (MS Office 360, proračunske tablice, baze podataka, alati za upravljanje)

Kriteriji vrednovanja:

  • Prethodno radno iskustvo u katalonskoj javnoj službi ili u Vladi Katalonije;
  • Iskustvo u institucionalnim odnosima;
  • Poznavanje drugih jezika jugoistočne Europe;
  • Prethodno radno iskustvo u nekim od zemalja koju pokriva Delegacija;
  • Poznavanje zemalja koje pokriva Delagacija;
  • Sposobnost rada u timu;
  • Fleksibilnost u raspoloživosti budući da potrebe mogu zahtijevati izvanredni raspored (uključujući vikende)

Postupak odabira:

  • Provjera uvjeta za prijavu i analiza životopisa radi vrednovanja kriterija vezanih za titulu, stručno osposobljavanje, profesionalni put i iskustvo na radnim mjestima povezanim s radnim mjestom koji je predmet odabira.
  • Po izvršenom vrednovanju, izabrani kandidati pozvat će se na razgovor i/ili testiranje radi boljeg uvida u podatke navedene u životopisu.
  • Svi kandidati bit će obaviješteni o izboru za intervju i/ili test, a potom će intervjuirane i/ili testirane osobe biti obaviještene o odabiru.

Opći podaci o zaštiti osobnih podataka:

Podaci u ovom postupku odabira prikupljeni su u skladu su s važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.
Prava zainteresiranih osoba: možete iskoristiti svoje pravo pristupa, izmjene, brisanja podataka te protivljenja i ograničenja obrade slanjem dopisa Delegaciji Vlade Katalonije na Balkanu.

Zainteresirane osobe koje ispunjavaju određene uvjete moraju poslati svoju prijavu (motivacijsko pismo) i svoj životopis Delegaciji Vlade Katalonije na Balkanu putem linka za prijavu.

Rok za predaju prijava je 17/07/2019. do 24:00 h.

Prijave koje ne ispunjavaju uvjete i ne slijede postupak neće se uzeti u obzir.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).