Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Specijalist tehničke podrške (m/ž)

Sisak

Application deadline:

  • TVC INFO d.o.o.

Lokacija: Sisak

TVC-Info

Mi smo brzo rastuća međunarodna firma sa sjedištem u Zagrebu, uredima u Pragu i Dubaiju, te uskoro i u drugim zemljama u svijetu.

Naši proizvodi su cjelovita hardverska i softverska rješenja za fiskalne mobilne blagajne, prepoznate od strane naših klijenata i poslovnih partnera.

U daljnjem razvoju našeg poslovanja ostvarujemo strateška partnerstva s telekomunikacijskim operaterima koji su prepoznali vrijednost naših proizvoda i uvrstili ih u paletu svojih usluga širokom krugu korisnika.

Tražimo Specijalista Tehničke Podrške

S obzirom na povećanje potražnje za našim proizvodima od strane naših poslovnih partnera, time i povećanje obima posla na području suradnje s telekom operaterima na poslovima Tehničke Podrške, tražimo motiviranu osobu za radno mjesto Specijalist Tehničke Podrške. Radeći u našem timu, ponudit ćete i steći iskustvo u radu na poslovnim rješenjima iz domene tehnologija za financijsku industriju (fintech). Naš posao usmjeren je na kontinuirano unapređivanje rješenja i procesa podrške u skladu s očekivanjima klijenata iz zemalja diljem svijeta, stoga našim zaposlenicima nudimo priliku raditi u dinamičnom međunarodnom okruženju.

Naši najveći klijenti su telekomunikacijski operateri koji proizvode nude širokoj bazi korisnika.

Opis posla:

  • Planiranje i pružanje usluge podrške korisnicima, uključujući rješavanje problema, pomoć u vezi s informacijama o sustavu i / ili obuku
  • Nadzor kvalitete usluga s ciljem otklanjanja problema
  • Dijagnoza i / ili rješavanje problema kao odgovor na prijavljene probleme i pitanja
  • Održavanje i popravci sustava, kao i nadogradnja softvera i hardvera
  • Kontinuirano unapređivanje procesa tehničke podrške
  • Kreiranje i implementacija standarda za obuku novih zaposlenika
  • Obuka i mentoriranje zaposlenika u odjelu Tehničke Podrške
  • Edukacija partnera u korištenju aplikacije/sustava
  • Podrška testiranju, odn. kolegama iz Odjela Osiguranja Kvalitete
  • Podrška Odjelu Razvoja
  • Sudjelovanje u dizajnu aplikacije, sukladno znanju o potrebnim unapređenjima
  • Izrada i održavanje dokumentacije u procesima podrške
  • Uska suradnja s predstavnicima klijenta
  • Izvještavanje Uprave

Uvjeti:

  • Izobrazba/iskustvo iz područja IT tehnologija i razvoja softvera
  • Visoka razina motiviranosti i sposobnost za brzo usvajanje novih znanja iz domene fintech poslovnih procesa
  • Vrlo dobro znanje engleskog jezika (u govoru i pismu)
  • Sposobnost preuzimanja odgovornosti za realizaciju dodijeljenih zadataka i osiguranje kvalitete isporuka
  • Kreativan i proaktivan pristup poslu
  • Razvijene komunikacijske i organizacijske vještine za rad s korisnicima i rad u timu

Poželjna tehnička znanja:

  • Linux operativni sustav
  • Android operativni sustav
  • PostgreSQL baza podataka
  • SQLite baza podataka
  • SQL napredno
  • JAVA programiranje
  • Web servisi (REST, SOAP)
  • Web tehnologije (HTML, GWT)
  • Serverske tehnologije (Apache, Tomcat)
  • Iskustvo u radu sa sustavima za verzioniranje
  • Vještine izrade tehničke dokumentacije
  • Dobro razumijevanje i temeljitost u osiguranju kvalitete isporuka
  • Iskustvo u radu s kompanijama u međunarodnom okruženju

Što nudimo:

  • Mogućnosti brzog učenja i profesionalnog razvoja
  • Poduku od strane iskusnijih kolega, učenje kroz rad, stjecanje vrijednih znanja i iskustava
  • Fleksibilno radno okruženje, prijateljski timski duh
  • Rad u međunarodnom okruženju, mogućnost putovanja
  • Ugovor na neodređeno vrijeme, odličan kompenzacijski paket
  • Prepoznati i nagrađeni radni rezultati

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, Telecommunications iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).