Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Pomoćni radnik (m/ž)

Jastrebarsko

Application deadline:

  • PETROL društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i prijevoz nafte i naftnih derivata

Job description

Zbog povećanog obima posla, tražimo odgovorne kandidate za sljedeće radno mjesto:

Pomoćni radnik (m/ž) na prodajnom mjestu – više izvršitelj/ica.

Odgovornosti i zaduženja:
- čišćenje svih poslovnih prostorija i sanitarija na benzinskoj postaji
- rad na uređenju radnog prostora i okoliša
- održavanje reda i čistoće
- briga o zalihama sredstava za čišćenje
- drugi lakši pomoćni fizički poslovi na benzinskoj postaji

Mjesto rada: benzinske postaje Desinec Sjever i Desinec Jug na autocesti Zagreb - Karlovac (područje Jastrebarskog i okolice)

Requirements

- najmanje završena osnovna škola
- sposobnost samostalne organizacije i obavljanja posla
- urednost, pouzdanost, pedantnost

Vještine:
- sposobnost za rad na fizičkim poslovima

Molimo zainteresirane kandidate da pisane prijave s kratkim opisom dosadašnjeg rada pošalju do 15.07.2019. godine putem linka za prijavu.

Professional qualification:

Low skilled, Skilled, High school

What we offer

- uređenu radnu okolinu
- stimulativno nagrađivanje

Radni odnos s odabranim kandidatom (m/ž) ćemo sklopiti na određeno vrijeme, uz mogućnost zapošljavanja na neodređeno.

Job type:

Temporary

Other

Categories:

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Other iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).

    Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!

    Kreni