Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Projektant konstrukcija / Statičar (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Trames d.o.o.

Mi smo projektni ured specijalizirani u području izrade projektne dokumentacije u građevinarstvu, nadzor i projektni management sa širokim portfeljem projekta na području cijele Hrvatske. Radimo na velikim projektima.

Job description

Zbog proširenja obima poslovanja tražimo novog člana u našem timu u uredu u Zagrebu.

Opis posla:
- statički proračuni i idejno planiranje armiranobetonskih i / ili čeličnih konstrukcija u visokogradnji
- razvoj koncepata od ideje do izvedbenog projekta
- projektiranje novih građevinskih objekata kao i rekonstrukcija / saniranje postojećih

Requirements

- VSS tehničke struke - dipl.ing.građ./mag.ing.aedif., konstruktivni smjer
- poželjno radno iskustvo na poslovima projektiranja konstrukcije u zgradarstvu
- odgovornost i motiviranost za rad
- poznavanje rada u AutoCAD-u, Tower ili SCIA programi za konstrukciju, Word, Excel
- komunikativnost i suverenost u nastupu

Professional qualification:

Master's degree, Master's degree

Skills:

AutoCAD

What we offer

- stalni radni odnos uz probni rok od dva mjeseca
- ugodna radna okolina
- stručno usavršavanje

Job type:

Permanent

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Construction, Geodesy and Geology iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).