Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Promotor / Unapređivač prodaje (m/ž)

Zadar

Application deadline:

  • Orbico Beauty d.o.o.

Opis posla:

  • prodaja i promocija proizvoda u parfumerijama i drogerijama
  • ispunjavanje zadanih targeta
  • ispunjavanje dnevnih, tjednih i mjesečnih izvještaja
  • održavanje čistoće radnog prostora
  • obilazak prodajnih mjesta prema dogovorenim hodogramima (Novalja, Benkovac, Biograd, Bibinje, Murter, Otočac, Gospić)
  • punjenje i slaganje redovnih polica i dodatnih pozicija (stalci, gondole) prema zadanom planogramu ili planogramu prodajnog mjesta
  • sugeriranje narudžbi
  • implementacija marketing aktivnosti na terenu
  • izvještavanje i prikupljanje podataka sa prodajnih mjesta

Vaš profil:

  • poželjno iskustvo u prodaji kozmetičkih proizvoda
  • minimalno srednja stručna sprema
  • usmjerenost rezultatima prodaje
  • spremnost na učenje i profesionalno usavršavanje
  • dobre komunikacijske i organizacijske vještine
  • poznavanje rada na računalu (Excel, Word, e-mail)
  • vozačka dozvola B kategorije
  • posao zahtjeva korištenje osobnog automobila

Što nudimo:

  • rad u respektabilnoj i sigurnoj kompaniji
  • stimulativna primanja
  • stalnu edukaciju i usavršavanje
  • mogućnosti napredovanja
  • stalni radni odnos uz probni rok od šest mjeseci

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).