Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Komisionar (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Lagermax AED Croatia
Lagermax AED Croatia d.o.o. najkvalitetniji je logističar u Hrvatskoj prema recentnom istraživanju kvalitete Business Qudal - QUality meDAL. U svojih 19 godina djelovanja iskazali smo se kao lider na području logistike, nacionalnog i internacionalnog transporta, u poslovima carinskog posredovanja, a ulaskom u EU, Intrastat zastupanjem.

Uz centralu u Zagrebu, poslujemo u regionalnim centrima u Splitu, Rijeci, Puli, Osijeku i Koprivnici. Naši zaposlenici vlastitim angažmanom i timskim radom doprinose uspjehu društva te su kontinuirano usmjereni na razvoj i širenje spektra usluga na logističkom tržištu, pronalazeći optimalna rješenja za svaki novi tržišni izazov.

Veselimo se svim našim budućim kolegama! Cijenimo ugodnu radnu atmosferu temeljenu na međusobnom poštovanju i timskom radu.

Tražimo izvršitelja na radnom mjestu:

Mjesto rada: Zagreb - Žitnjak

Opis posla:

  • komisioniranje robe u skladištu
  • pakiranje i prepakiravanje robe u skladištu
  • kontrola naloga, dostavnice, robe i deklaracije
  • slaganje komisioniranih paleta i njihovo omatanje zaštitnom folijom
  • održavanje urednosti i čistoće skladišta
  • dopuna gajbi do pune palete praznog RGB-a

Uvjeti:

  • najniža potrebna stručna / školska sprema: NKV, KV, Srednja stručna sprema
  • poželjno prijašnje iskustvo u skladišnom poslovanju

Ako ste pouzdana, dinamična, kreativna i odgovorna osoba, spremna za timski rad i dokazivanje u poticajnoj radnoj sredini, prijavite se na natječaj do 26.11.2019. putem linka za prijavu na MojPosao.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).