Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Komercijalist nabave (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • FABEMA METALI d.o.o.

Nas Klijent je tvrtka sa dugogodišnjom poslovnom tradicijom i iskustvom u prodaji crne metalurgije.

Job description

Radi širenja tržišta i potreba Kupaca, ovime tražimo kompetentnog komercijalista nabave (m/ž) - (2 izvršitelja).

Opis posla:
- rad na u uredu / po potrebi rad na terenu
- održavanje i poboljšanje suradnje postojećih i stjecanje/pronalaženje novih Dobavljača
- izrada analiza nabave
- pismena / usmena komunikacija s Dobavljačima
- izrada izvještaja za potrebe Uprave
- odgovornost za realizaciju nabave

Requirements

- minimum SSS - prednost VŠS/VSS
- iskustvo u nabavi - prednost iskustvo u crnoj metalurgiji
- izvrsne komunikacijske vještine
- izražene pregovaračke vještine
- informatička pismenost (Word, Excel, Power Point)
- engleski u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije

Od kandidata očekujemo:
- kompetentnost - komercijalne osobnosti i sposobnosti
- usmjerenost na ostvarenje zadanih ciljeva
- usmjerenost na zadovoljstvo Kupaca
- proaktivno razmišljanje
- komunikativnost i otvorenost
- vedar timski duh

Professional qualification:

High school

Languages:

English (advanced)

Driving category:

B

Skills:

Word, Excel, Power Point

What we offer

- dinamičan i zanimljiv posao
- redovna primanja
- praćenje postignutih rezultata uz nagrađivanje / stimulaciju prema ostvarenom
- stalni radni odnos uz probni rok od 3 - 6 mjeseci

Job type:

Permanent

Other

Categories:

Sales

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).