Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Asistent direktora sektora prodaje i logistike (m/ž)

Split

Application deadline:

  • TOMMY d.o.o.

Jedan smo od vodećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj sa prodajnom mrežom od 211 visoko standardiziranih prodavaonica te preko 3.800 radnika, što nas čini najvećom tvrtkom sa sjedištem na jadranskoj obali. Kompanija je već godinama vrlo značajan investitor u regijama gdje posluje, čime se daje doprinos razvoju gospodarstva i potiče novo zapošljavanje. Naši strateški ciljevi su daljnje širenje prodajne mreže te zadovoljstvo zaposlenika i kupaca.

Zbog daljnjeg unaprjeđenja poslovanja tražimo pouzdanog, visokomotiviranog i stručnog kandidata za sljedeće radno mjesto:

Asistent direktora sektora prodaje i logistike (m/ž)

LINK ZA PRIJAVU

Mjesto rada: Split

Opis poslova:

  • prikuplja, obrađuje i prezentira podatke o poslovanju
  • analizira tržište roba i usluga
  • obilazi poslovne jedinice
  • sudjeluje u planiranju, provođenju i kontroliranju učinkovitosti toka robe
  • sudjeluje u praćenju realizacije zadanih poslovnih planova
  • predlaže uvođenje novih procedura i standarda s ciljem povećanja učinkovitosti i racionalnijeg upravljanja resursima
  • prema potrebi obavlja ostale administrativne radne zadatke

Uvjeti:

  • VSS (ekonomskog smjera)
  • minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim radnim mjestima (prednost - iskustvo u FMCG-a industriji)
  • visoko razvijena analitičnost, komunikacijske te pregovaračke vještine
  • izražena proaktivnost te odgovornost za odrađen posao
  • izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • izvrsno poznavanje MS Office-a
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja
  • rad u dinamičnom, ugodnom i izazovnom okruženju
  • stjecanje novih znanja kroz kvalitetan mentorski sustav
  • mogućnost usavršavanja te profesionalnog razvoja

Molimo sve zainteresirane kandidate da se prijave te prilože svoj životopis, najkasnije do 02.06.2020.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).