Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Inženjer u prodaji i nabavi - kalkulant (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • BAJKMONT d.o.o.

Bajkmont d.o.o. vodeća je tvrtka za proizvodnju i montažu čeličnih konstrukcija u RH, te od svog osnivanja, već više od dvadestak godina, uspješno posluje na hrvatskom tržištu i na zajedničkom tržišu EU (Francuska, Engleska, Njemačka itd.).

Zahvaljujući dugogodišnjem iskustvu našeg stručnog kadra i suvremenoj tehnologiji, u Bajkmontu projektiramo i izvodimo najsloženije proizvodne i montažerske radove koji rezultiraju izgradnjom objektima širokih namjena, kako zahtjevnih građevinskih i arhitektonskih projekata, tako i industrijskih postrojenja kao što su proizvodne hale, trgovačke zgrade, javne i poslovne zgrade, objekti za industriju zaštite okoliša, kemijsku industriju itd.

U cilju proširenja poslovanja želimo ojačati naš odjel komercijale sa samostalnom i odgovornom osobom koja teži profesionalnom rastu i napretku. Ukoliko se vidite u radu  na izazovnim domaćim i inozemnim projektima, te Vam je bitno  u radu koristiti najmoderniju tehnologiju, usavršavati se i pratiti nove trendove, pridružite nam se na sljedećoj poziciji:

- Zagreb -

Opis posla:

Poslovi na ovom radnom mjestu obuhvaćaju obradu natječajne dokumentacije, pripremu troškova pojedinih projekata i izradu ponude projekata, praćenje troškovnika izvođenja projekta, obradu, podugovaranje i komunikacija s investitorima, dobavljačima i kooperantima, vođenje i arhiviranje natječajne dokumentacije te optimalnu nabavu materijala.

Uvjeti:

  • Minimalno VŠS (građevinski, strojarski ili ekonomski smjer)
  • Iskustvo u izradi ponuda i kalkulacija u građevinskom sektoru
  • Izvrsno poznavanje procesa nuđenja i prodaje te provedbe projekata
  • Iskustvo u izradi ponuda za javne natječaje
  • Izvrsno poznavanje rada na računalu (MS Office, posebno Excel)
  • Napredno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • rad u stabilnoj kompaniji koja zna prepoznati i nagraditi svoje lojalne i kvalitetne djelatnike
  • dodatne edukacije vezane uz specifičnosti radnog mjesta i edukacije namijenjene osobnom razvoju
  • korištenje najmodernije opreme i softwarea
  • stimulativnu plaću za uspješan posao te mogućnost napredovanja
  • paket dodatnog zdravstvenog osiguranja, osiguranje od nezgode 24 h, putno osiguranje
  • prigodne godišnje nagrade (božičnica, uskrnica, itd.)
  • poklon paket za rođenje djeteta
  • prilika za rad na najizazovnijim hrvatskim i međunarodnim projektima čeličnih konstrukcija i strojogradnje

Ukoliko ispunjavate gore navedene uvjete i želite biti dio našeg uspješnog tima te sudjelovati u izazovnim projektima u dinamičnoj radnoj sredini, javite nam se najkasnije do 05.06.2020. putem linka za prijavu.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Construction, Geodesy and Geology iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).