Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Dentalni asistent (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Dental Centar Ostojić

Novootvoreni dentalni centar, na adresi Resnički put 48 u Zagrebu, novi je koncept dentalne medicine: spoj moderne arhitekure sa izrazitom funkcionalnošću koja spaja stomatološki ordinacijski dio sa relax odjelom za postoperativni odmor.

Profesionalni tim stručnjaka
Možemo se pohvaliti da smo u proteklih dvadeset godina uspjeli okupiti vrhunski tim stomatologa koji pokrivaju sve domene stomatologije kako bi omogućili našim pacijentima besprijekornu uslugu. Naši su stomatolozi vodeći stručnjaci dentalne medicine te zajedno kao tim uspješno rješavaju i najteže slučajeve. Fališ nam upravo i ti kako bi tim doveli do savršenstva.

Moderna oprema
Dental Centar Ostojić tehnološki je opremljen suvremenom stomatološkom opremom najboljih svjetskih proizvođača. Na taj način vrhunski tim stomatologa prati suvremena oprema što rezultira uslugom na najvišoj razini. Planmeca, Waterlase, Biolase, Piezon Master Flow samo su neki od brendova koje krase naše ordinacije.

Job description

Želiš li raditi u novootvorenom i suvremeno opremljenom dental centru?

Želiš li biti dio uspješnog i ambicioznog tima koji svaki dan vraća osmijeh na lice stotinama pacijenata? Onda smo mi pravi odabir za tebe!

Želimo pojačati naš tim dentalnih asistenata a upravo si možda ti savršena osoba kakvu tražimo. Dođi nas upoznati!

Opis posla:
- provođenje sterilizacije i dezinfekcije
- asistiranje prilikom izvođenja stomatoloških i dijagnostičkih postupaka
- administrativni zadaci

Requirements

Radno iskustvo nije bitno.

SSS medicinska sestra/tehničar ili dentalni asistent/asistentica imaju prednost.

Od tebe tražimo timski rad, dobre organizacijske i komunikacijske vještine.

Professional qualification:

High school

What we offer

Nudimo ti odličnu atmosferu na poslu, ulaganje u dodatne edukacije, sofisticirano i ugodno opremljeno radno mjesto, drage kolege i dobra financijska primanja. Ako niste zdravstvene struke nudimo i mogućnost prekvalifikacije na naš trošak!

Job type:

Temporary, Permanent

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Healthcare and Social Work iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).