Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Čistač / Čistačica

Zagreb

Application deadline:

  • B - P održavanje i upravljanje d.o.o.

B - P održavanje i upravljanje d.o.o. bavi se pružanjem FM usluga, “facility management”, tj. upravljanjem i održavanjem poslovnih objekata. Glavni zadatak i cilj nam je povećanje efikasnosti, smanjivanje operativnih troškova klijenata.

Iz ponude naših usluga izdvajamo:
- higijenizacija prostora (svakodnevna ili periodična čišćenja objekta)
- industrijski alpinizam
- tjelesna i tehnička zaštita
- održavanje strojarskih sustava (ventilacija, klimatizacija)
- održavanje elektro-instalacijskih sustava
- DDD mjere (deratizacija, dezinsekcija, dezinfekcija)

Job description

Tražimo više kandidata (m/ž) na radnom mjestu:

Čistač / Čistačica.

Opis posla:
- čišćenje prodajnih i uredskih prostora

Mjesto rada: Zagreb, lokacija Žitnjak.

Requirements

Zvati između 10:00 i 16:00 sati.

What we offer

- ovisno o mogućnostima zaposlenika, nudimo posao na 40 sati tjedno
- mogućnost zapošljavanja umirovljenika

Job type:

Temporary, Permanent, Student service

Other

Categories:

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Other iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).