Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Mehaničar / mehatroničar na održavanju strojeva (m/ž)

Klana

Application deadline:

  • DI KLANA d.d.

DI Klana d.d. je jedna od vodećih europskih tvornica stolica. Osnovana 1911. godine, svoj rast i razvoj zahvaljuje povoljnoj geostrateškoj poziciji, visoko motiviranim i obučenim zaposlenicima, a prije svega dugogodišnjim pouzdanim i lojalnim kupcima iz zapadnoeuropskih zemalja kao i zemalja okruženja.

Smještena na rubu Gorskog kotara, odakle se sigurno i kvalitetno snabdijeva drvenom sirovinom, što joj, uz blizinu pomorskih i cestovnih logističkih koridora, daje prednost pred konkurencijom. Stalnim ulaganjem u inovacije, tehnologiju i ljudske resurse stvara preduvjete za kontinuirani rast i razvoj.

Job description

DI Klana d.d., jedna od vodećih europskih tvornica stolica raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

Mehaničar / mehatroničar na održavanju strojeva (m/ž).

Opis poslova:
- pregled i priprema strojeva; tekuće održavanje strojeva
- popravak ili zamjena sklopova
- podešavanje uređaja za hidrauliku i pneumatiku
- pretakanje ulja na skladištu, podmazivanje
- postupanje prema internim pravilnicima društva,
- odgovornost za primjenu mjera i postupaka zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša
- obavljanje drugih poslova prema nalogu neposrednih rukovodioca

Requirements

DI Klana d.d. poziva sve kandidate koji su predani radu, marljivi, samostalni, skloni učenju i stjecanju novih vještina da se putem otvorene molbe i životopisa predstave i postanu dio tvrtke koja je prepoznata na tržištu.

Od potencijalnih kandidata očekujemo samostalnost, profesionalnost, sklonost timskom radu, organiziranost, želju za radom, napretkom i težnju prema ostvarenju rezultata. Zauzvrat, potencijalnim kandidatima nudimo redovita i stimulativna primanja, mogućnost korištenja organiziranog prijevoza na posao i s posla te osobni i profesionalni razvoj unutar Tvrtke.

What we offer

Job type:

Temporary, Permanent

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).