Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Prodajni predstavnik za HoReCa kanal (m/ž)

Zagreb i okolica, Karlovac, Jastrebarsko, Zaprešić, Virovitica, Koprivnica, Bjelovar, Sisak, Kutina, Novska, Varaždin, Čakovec, Istra

Application deadline:

  • MARASKA d.d.

Mjesto rada:

Opis posla:

Prodajni predstavnik biti će odgovoran za prodaju, održavanje postojećih tržišnih pozicija i promociju proizvoda i usluga tvrtke.

Glavno težište biti će na daljnjem osnaživanju prodajne strukture, te povećavanju i poboljšanju tržišnog udjela robnih marki iz portfelja.

Glavne odgovornosti:

  • Ispunjavanje komercijalnih i administrativnih zadataka
  • Realizacija plana prodaje
  • Prepoznavanje odgovarajućih kupaca i konkurentskih trendova u HoReCa segmentu
  • Održavanje dnevne komunikacije sa trgovačkim predstavnicima odgovornim za pripadajuća prodajna mjesta
  • Ažuriranje baze podataka o ugostiteljskim objektima
  • Odgovaranje za stanje zaliha robe
  • Obavljanje ostalih poslova iz područja unapređenja prodaje

Uvjeti:

  • Minimalno SSS
  • Dobro poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • Minimalno 1 godina iskustva u prodaji u HoReCa kanalu
  • Dobre komunikacijske, organizacijske i prezentacijske vještine
  • Samostalnost, kreativnost i proaktivnost u radu, usmjerenost na rezultate
  • Važeća vozačka dozvola B kategorije
  • Znanje barem jednog stranog jezika, prednost engleski jezik

Nudimo:

  • Fiksna i stimulativna primanja vezana uz rezultate rada
  • Priliku za osobni razvoj u izazovnom međunarodnom okruženju

Motivira te izazov i rad u kreativnoj okolini? Prijavi se, pošalji nam svoj životopis putem linka za prijavu i pridruži se timu MARASKA!

Napomena: kontaktirati ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).