Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Voditelj tima (m/ž)

Pula

Application deadline:

  • Adecco Hrvatska d.o.o.

Za našeg klijenta, uspješnu internacionalnu kompaniju koja pruža uslugu brige o kupcima, prodaju i tehničku podršku, tražimo motiviranu osobu za rad na poziciji:

Voditelj tima (m/ž) - Pula

OPIS POSLA:

  • Upravljanje operativnom izvedbom tima
  • Vođenje tima, podrška i motivacija članova tima u ispunjavanju i premašivanja postavljenih ciljeva
  • Promoviranje otvorene komunikacije, suradnje i timskog rada
  • Stvaranje prijateljske radne okoline
  • Educiranje i obučavanje članova tima prema potrebi
  • Motiviranje i rad na osobnom razvoju članova tima
  • Pružanje pravovremene podrške agentima koji zatraže pomoć
  • Praćenje podataka u stvarnom vremenu kako bi se osiguralo da se svi članovi tima pridržavaju svog rasporeda
  • Podrška nadređenima u održavanju evidencije uspješnosti

UVJETI:

  • Odlično poznavanje hrvatskog, talijanskog i engleskog jezika
  • Izražene tehničke vještine i kompetencije
  • Iskustvo u korisničkoj podršci
  • Obrazovanje: SSS/VŠS/VSS - Prednost je završen prvostupnički, strukovni i/ili sveučilišna studij uz obuku povezanu s tipologijom ovog radnog mjesta
  • Poznavanje Office paketa: Excel - srednja/visoka razina; Word - srednja razina

NUDIMO:

  • Međunarodna kultura poduzeća koja se temelji na ravnoteži između poslovnog i privatnog života
  • Neformalni i pristupačni stil upravljanja
  • Poticajno i prijateljsko radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja
  • Redoviti treninzi i individualni programi nagrađivanja

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj životopis najkasnije do 21.04.2021. godine putem linka za prijavu.

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati na telefon 091 462 18 01 (Maja Cetina).

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).