Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Radnik održavanja - električar / elektroničar (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • AD Plastik d.d.

AD Plastik Grupa multinacionalna je kompanija s tridesetogodišnjim iskustvom proizvodnje komponenti za automobilsku industriju. Specifičnost i dinamičnost autoindustrije zahtijeva stalno praćenje trendova, ulaganje u razvoj proizvoda i usavršavanje.

U svojim tvornicama u Hrvatskoj, Rusiji, Srbiji, Mađarskoj i Rumunjskoj zapošljavamo više od 2900 djelatnika različitih specijalizacija i profila. Gradimo jedinstvenu korporativnu kulturu kroz društveno odgovorno poslovanje, poticanje suradnje i prepoznavanje izvrsnosti. U svojim razvojnim i proizvodnim procesima koristimo najsuvremenije alate i tehnologiju.

Prijavite se i budite dijelom moderne, uspješne i inovativne kompanije koja potiče kreativnost i učinkovitost.

Dobro došli u AD Plastik tim!

RADNIK ODRŽAVANJA
ELEKTRIČAR/ELEKTRONIČAR (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb (Jankomir)

Opis posla

  • Izvođenje radova preventivnog održavanja
  • Dnevno praćenje rada, otkrivanje, analiziranje i odlučivanje o uzrocima zastoja i kvarova
  • Potvrđivanje i otklanjanje tekućih zastoja i kvarova
  • Sudjelovanje u ispitivanju sredstava rada s povećanim opasnostima
  • Modificiranje sredstava rada po danim uputama

Uvjeti

  • SSS elektrotehničkog smjera
  • Prednost je dozvola za rad s mosnom dizalicom
  • Poželjna minimalno jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Nudimo

  • Motivirajuće, razvojno, stabilno i strukturirano radno okruženje
  • Planirani razvoj karijere u skladu s uzajamnim očekivanjima

Volite timski rad i ostvarivanje zajedničkih ciljeva?
Želite napredovati i dokazivati se na poslu?
Inovativni ste i proaktivni?

www.adplastik.hr

Priložite svoj CV i pošaljite prijavu putem
linka za prijavu najkasnije do 16.08.2021.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).