Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Specijalist prodaje za zapadno tržište (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Moderne Komunikacije d.o.o.

Više od 14 godina tvrtka Moderne komunikacije uz vodeći brend Significo nudi poslovna rješenja koja omogućavaju podršku velikom broju kompanija iz raznih industrija u komunikaciji s vlastitima klijentima i potencijalnim kupcima.

Naši partneri su vodeće tvrtke iz raznih industrija: od telekomunikacijske, automobilske, bankarske, retail, naftne do osiguravateljske industrije.

Tvrtka Significo je izrasla u tehnološko napredni, moderni komunikacijski centar te nas naš „prodajni DNK“, koji njegujemo od samih početaka, izdvaja od drugih.

Ukoliko imate poduzetnički duh, jedni ste od onih koji razmišljaju izvan okvira, orijentirani ste na rješenja, volite dinamiku, izazove, proaktivni ste te želite predstavljati uspješnu tvrtku i biti dio vrhunskog tima, pridružite nam se!

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • Akvizicija novih partnera prvenstveno na zapadnom tržištu
  • Prezentacije, izrada kalkulacija i ponuda na engleskom i hrvatskom jeziku
  • Razumijevanje prodajnih procesa i sudjelovanje u kreiranju jednostavnih i kompleksnih rješenja
  • Aktivno istraživanje informacija i podataka o tržištu sa ciljem planiranja, organiziranja i kontrole procesa prodaje
  • Podrška internim procesima prodaje kroz analitično i sustavno korištenje CRM alata
  • Samostalna i proaktivna komunikacija s potencijalnim kupcima
  • Redovito izvještavanje nadređenih o obavljenim i planiranim aktivnostima

Profil kandidata:

  • Minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • VŠS/VSS, poželjno ekonomskog usmjerenja
  • Iskustvo u B2B prodaji
  • Prednost: rad u multinacionalnom okruženju i/ili zapadnom tržištu
  • Visoka razina motiviranosti i samostalnosti u obavljanu postavljenih zadataka
  • Razvijene komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Spremnost na putovanja
  • Napredno korištenje MS Office-a
  • Vozačka dozvola B kategorije

Prednosti koje nudimo:

  • Rad na neodređeno vrijeme
  • Rad u dinamičnom i kolegijalnom okruženju
  • Osobni razvoj znanja i vještina
  • Sudjelovanje u aktivnom procesu modernizacije i razvoja tvrtke
  • Učenje i razvoj na području auto industrije, telekomunikacija, najvećih maloprodajnih lanaca, osiguranja, bankarstva, turizma i naftne industrije
  • Omogućena službena sredstva za rad te vozilo tvrtke na raspolaganju

Potrebno dostaviti za prijavu:

  • CV – na hrvatskom jeziku
  • Molba – na hrvatskom jeziku

Pošaljite nam svoj životopis i molbu na hrvatskom jeziku koja ispunjava sve navedene uvjete putem linka za prijavu do 24.10.2021.

Molimo vas da poštujete navedene karakteristike, uzimat ćemo u obzir isključivo kandidate koji odgovaraju traženim uvjetima.

Zahvaljujemo!

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).