Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Odvjetnik (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju

Mi smo Profesio d.o.o., agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju.

Za našeg klijenta, renomirani odvjetnički ured u Zagrebu, tražimo djelatnika na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

OPIS POSLA:

  • Radno pravo, ovrhe, stečajevi, parnični postupci, pravno savjetovanje i zastupanje

UVJETI:

  • završen pravni fakultet
  • položen pravosudni ispit
  • najmanje 3-4 godine radnog iskustva u odvjetništvu
  • napredno korištenje MS Office paketa
  • aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • odlične komunikacijske vještine

NUDIMO:

  • ugovor na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog rada
  • stimulativna primanja
  • regres
  • naknada za prijevoz
  • božićnica

Prijavite se putem linka za prijavu do 01.12.2021. ili nazovite na broj +385 91 611 8223.

Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će Profesio d.o.o. tijekom selekcijskog postupka prikupiti, mogu obrađivati u svrhu ovog kao i budućih procesa zapošljavanja u skladu s potrebama Profesio d.o.o.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Law iznosi 997,22 EUR (7.513,56 kuna).