Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Specijalist za edukaciju i razvoj (m/ž)

Šibenik, Opatija

Application deadline:

  • Solaris d.d. (Amadria Park)

AMADRIA PARK vodeća je hotelska grupacija u Hrvatskoj koja upravlja hotelima kategorije 4 i 5 zvjezdica na lokacijama Šibenik, Opatija i Zagreb. Prepoznatljivost i uspješnost AMADRIA PARKA rezultat su višegodišnje usmjerenosti turizmu visoke kvalitete, truda, rada i zalaganja svih djelatnika a sve u cilju zadovoljstva naših gostiju.

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

Opis radnog mjesta:

  • Organizacija i koordinacija rada trening centra
  • Utvrđivanje potreba edukacija zaposlenika i kreiranje specifičnih edukacijskih programa
  • Planiranje i praćenje budžeta za edukacije
  • Provođenje natječaja za vanjske edukacije
  • Organizacija i provođenje internih edukacija
  • Upravljanje programom razvoja karijera zaposlenika
  • Upravljanje procesom evaluacija zaposlenika i edukacija
  • Sudjelovanje u drugim aktivnostima odjela ljudskih resursa

Potrebna znanja i vještine:

  • VŠS/VSS, poželjno društvenog usmjerenja
  • Minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje engleskog jezika
  • Izvrsno poznavanje MS Office alata
  • Samostalnost u radu
  • Visoka razina organiziranosti i odgovornosti
  • Sklonost timskom radu

Mjesto rada:

  • Solaris d.d. Šibenik - 1 izvršitelj/ica i Milenij hoteli d.o.o. Opatija - 1 izvršitelj/ica

Vrsta zaposlenja:

  • na određeno

Što nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Stimulativna primanja
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
  • Rad na određeno vrijeme i mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Molimo da svoju zamolbu za zaposlenje i životopis pošaljete do 15.12.2021. godine putem linka za prijavu.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Human Resources iznosi 1.057,81 EUR (7.970,10 kuna).